top of page

Hizmetler

ADIM ADIM SAĞLIK

4 hafta

Adım adım sağlıklı beslenmeye giderken ki yolda senin için hazırladığım en kapsamlı danışmanlık paketim ile buradayım. Asıl amacım sağlıklı beslenmeyi öğrenmen ve danışmanlığım bittikten sonra bir daha kilo probleminden dolayı diyetisyene gitmemen. Bu program haftada bir yüz yüze görüşme ve vücut analizi, soru-cevap, sana özel planladığım beslenme programı, besin değişim listeleri ve sağlıklı beslenme önerileri içermektedir.

Green Goodness

ONLİNE DİYET

4 hafta

Adım adım sağlık programımın online versiyonu olan paketim ile her zaman bir telefon kadar yakınında olacak ve sürecin en verimli şekilde ilerlemesini sağlayacağım. Bu program haftada bir görüntülü konuşma, soru-cevap, günlük takip, sana özel planladığım beslenme programı, besin değişim listeleri ve sağlıklı beslenme önerileri içermektedir.

ÖZEL DURUMLAR

4 hafta

Hamilelik öncesi ya da sonrası dönemlerde olan, 18 yaşından küçük olan ya da kronik hastalığı bulunan (diyabet, tansiyon, hashimato gibi) bireyler için planladığım programa katılıp hayatına yön verebilirsin. Bu program haftada bir yüz yüze, soru-cevap, sana ve özel durumuna uygun planladığım beslenme programı, besin değişim listeleri ve sağlıklı beslenme önerileri içermektedir.

ONLİNE DETOKS PROGRAMI

7 gün

1 haftalık detoks programım ile rahatlamaya ve daha zinde hissetmeye hazırsan hemen bana ulaşabilirsin.

Hizmetler : Hizmetler

Online Danışmanlık

Bilmen Gereken Her Şey

Mekandan bağımsız, evinin rahatlığında sana özel beslenme planına ve diyetisyenine 7/24 ulaşabilirsin. İster görüntülü, ister sesli, istersen de mesaj üzerinden iletişime geçebilir, aklına takılan tüm sorulara cevap bulabilir ve dilersen de öğün fotoğraflarını benimle paylaşabilirsin. Sınırsız desteğimle her daim yanında olacağım.

Hizmetler : Biyografi
bottom of page